Svoja vrata prošlih nekoliko dana otvorile su građanima i udruge „Joga u svakodnevnom životu“ iz Zagreba, Rijeke, Splita, Pule, Labina, Karlovca i Varaždina i tako se priključili akciji „Otvorenih vrata udruga" koju je organizirao ured Vlade Republike Hrvatske za udruge.

Što zapravo joga jest a što nije mogli su saznati svi koji su posjetili naše udruge i sudjelovali u programima otvorenih vrata u sedam hrvatskih gradova. Glavna poruka ovog obilježavanja je bila da se jogom pojedinac ne „zatvara u pečinu“ i udaljava od sebe, svoje okoline i šire zajednice već da prakticirajući jogu kao način života postaje zadovoljan i sretan čovjek koji se još kvalitetnije može uključiti u život zajednice i čovječanstva. Primjer toga su upravo naši članovi i udruge Joge u svakodnevnom životu koji vrlo intenzivno sudjeluju u životu uže i šire okoline u Hrvatskoj. Osim predavanja i videa o sustavu koji predstavljamo, građani su mogli i praktično sudjelovati u jednom satu joge kao i uživati u vegetarijanskim delicijama. Bilo je to nekoliko dana veselih i zanimljivih druženja uz sustav „Joga u svakodnevnom životu“.

Karlovac i Labin

KarlovacLabin

Labin 2Labin 3Labin 1

Pula

Pula

Split

Split 1Split 2Split 3

Varaždin

VaraždinVaraždin 1Varaždin 2Varaždin 4Varaždin 3

Zagreb

ZagrebZagreb 1Zagreb 2Zagreb 3Zagreb 4